Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Janin - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem

Dobrzyniewo Duże(Janin + 15 km)

1 350 000 zł202 m² 6 683,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w miejscowości Dobrzyniewo - tylko ok. 10 km od Białegostoku! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego i energooszczędnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Sucharskiego

Łapiszewo,Starogard Gdański(Janin + 8 km)

705 000 zł240 m² 2 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:794 m²

Sprzedam lub zamienię dom ocieplony, wolnostojący gotowy do zamieszkania, bez pośredników, na ulicy Sucharskiego w Starogardzie Gdańskim. Dom piętrowy, 5 pokoi, 2 łazienki, kuchnia, piwnica. Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wierzchucin Królewski

Wierzchucin Królewski(Janin + 15 km)

640 000 zł200 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom położony w Wierzchucin Królewski, gmina Koronowo. Dom piętrowy murowany z 1969r, o łacznej powierzchni 200m2 podpiwniczony + budynek gospodarczy 150m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko(Janin + 22 km)

1 199 000 zł174 m² 6 890,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:648 m²

Piętrowy dom wolnostojący o powierzchni 180m2 (użytkowa 174m2) położony w Osielsku. Dom w bardzo funkcjonalnym układzie: parter: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Nowe Smolno

Nowe Smolno(Janin + 24 km)

375 000 zł3 222 m² 116,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 222 m²

Prezentujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 3222 m , zabudowaną domem 110 m (do kapitalnego remontu) oraz starą stodołą. Całość daje ogromne możliwości adaptacyjne, rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Boruckiego

Fordon,Bydgoszcz(Janin + 17 km)

1 100 000 zł242,80 m² 4 530,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:453 m²

Zapraszam do poznania wyjątkowej nieruchomości, która łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i niepowtarzalny klimat. Prezentowany dom, położony na spokojnym osiedlu Nad Wisłą, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Ciele

Ciele(Janin + 15 km)

798 000 zł120,54 m² 6 620,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży Bardzo ładny i wygodny dom jednorodzinny - parterowy 4 pokojowy Dom według projektu %3cmeta%20charset%3d%22utf-8%22%20%2f%3edom w kosaćcach 17 Powierzchnia całkowita 120,54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Ciele

Ciele(Janin + 15 km)

830 000 zł137 m² 6 058,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

0% prowizji od klienta kupującego! Dobre Nieruchomości prezentują: dom w stanie deweloperskim w cenie 830tys. Zdjęcia przedstawiają dom w pełni wykończony pod klucz (dostępny za cenę 1.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Szpęgawa(Janin + 18 km)

849 000 zł330 m² 2 390,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący w sąsiedztwie Tczewa o powierzchni 330m2 na działce 800m2.Dom wybudowany z pustaka 24 cm, dylatacja, pustak 12 cm, ocieplony 10 cm, okna wykonane z profili PCV.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Semlin

Semlin(Janin + 11 km)

2 200 000 zł329 m² 6 686,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 040 m²

Klimatyczny dom wolnostojący W otoczeniu natury - semlin Dom wyposażony w ekonomiczne rozwiązania obniżające koszty utrzymania Przedstawimy ofertę zakupu domu wolnostojącego o pow. 329.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Janin

Janin,pomorskie

490 000 zł145 m² 3 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Sprzedam dom wolnostojący w cichej i spokojnej okolicy, 7 km od centrum Starogardu Gdańskiego. Budynek o powierzchni użytkowej 145m2, w całości podpiwniczony, na parterze 3 pokoje.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij